Günümüz teknolojisinin geldiği noktada internet ve dolayısıyla bilgisayar ağları kurumların ve işletmelerin bilişim altyapısında vazgeçilmez bir ana unsur halini almıştır.

Birden fazla bilgisayarın birbiriyle iletişimini sağlayan altyapı olarak bilinen bilgisayar ağlarının önemi, malesef şimdilik ülkemizde yeteri kadar anlaşılamamış, genel olarak altyapı kablolaması ile yetimilmiş durumdadır. Dolayısıyla internet kaynaklarının ağdaki her bileşene eşit paylaştırılması, yetkilendirmeler, gerekli ayarlar yapılmadığından sistemlerimiz yavaş ve sorunludur. Oysa ki ağ içerisine yerleştirilecek bir yönetici bilgisayar(server) ile bu durum basitçe giderilebilmektedir. Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak kurumunuzda bulunan bilgisayar ağlarının hızlı, güvenli ve etkin çalışması için gerekli server kurulumları ve ayarları yapma hizmeti sunmaktayız. Böylece bilgisayar ağlarınız daha hızlı çalışacak ve daha etkin kullanılacaktır.

 

Network (Ağ) Kurulumu ve Optimasyonu

network Firmanıza kablolu ve kablosuz network sistemi kurulur. Ayrıca sağlıksız çalışan network sisteminiz optimize edilerek hızlı çalışması ayarlanır. 

Ayrıca network güvenliği de firmamız tarafından sağlanmış olur. 

 

 

 

linux sunucuLinux Sunucu

Linux sunucu kurulumu yapılarak kurum içi internet ve dosya kontrolü sağlanabilir. Hangi bilgisayarın hangi sitelere girdiği kaydedildiği gibi yasaklı siteler listesi yapılarak istenilmeyen sitelere giriş engellenebilir. Sunucu kurulumu yapıldıktan sonra internette donma, yavaşlama gibi sorunlar en az düzeye inmiş olacaktır. Sunucu gelen interneti kullanıcılara göre ayarlayıp bir kişinin interneti kilitlemesini engelleyecektir. 

 

Windows Sunucu 

windows sunucuWindows sunucu kurulumunu istekleriniz doğrultusunda yapmaktayız. Windows sunucu ile yine firma içi internet kontrolünü sağlayıp dosya paylaşımı gibi birçok seçeneği kullanabilirsiniz. 


Öğeyi Oyla
(2 oy)

Benzer Öğeler (etikete göre)

 • İHTİYACA YÖNELİK YAZILIMLAR

  Kurumlarda ya da işletmelerde işlerin yürütülmesi noktasında yazılımlar, çalışanların iş yükünü azaltabilir, çalışanlar adına durumların analizlerini yaparak sonuçlarını raporlayabilirler.

 • KURUM İÇİ DUYURU VE ANONS SİSTEMLERİ

  Kurum içi duyuru sistemimiz içerisinde farklı noktalara yerleştirilen monitörleri tek noktadan kontrol ederek, duyuruların aynı anda birçok kimseye ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

 • PC MALZEMELERİ VE SİSTEM BAKIM ONARIM

  Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak, kalite, güven ve ekonomi anlayışıyla, kurumunuzun ya da işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik, PC sarf malzemeleri(donanım birimleri) satışı hizmeti vermekteyiz.

   

Kurumlarda ya da işletmelerde işlerin yürütülmesi noktasında yazılımlar, çalışanların iş yükünü...
Kurum içi duyuru sistemimiz içerisinde farklı noktalara yerleştirilen monitörleri tek noktadan...
Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak, kalite, güven ve ekonomi anlayışıyla, kurumunuzun ya...
Günümüz teknolojisinin geldiği noktada internet ve dolayısıyla bilgisayar ağları kurumların ve...

RESİM GALERİSİ

showshowshowshowshowshowshowshowshow

BİZE ULAŞIN

Beşevler mh. Yıldırım cd.No:141-143A Nlüfer/BURSA

Tel: 0 224 254 16 15

Faks: 0 224 254 16 15

Cep: 0 506 172 64 02