KURUM İÇİ DUYURU VE ANONS SİSTEMLERİ

Kurum içi duyuru sistemimiz içerisinde farklı noktalara yerleştirilen monitörleri tek noktadan kontrol ederek, duyuruların aynı anda birçok kimseye ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

kioskDilerseniz Kurum içinde farklı noktalara yerleştirilebilen kiosklar yardımıyla da duyurularınızın herkes tarafından öğrenilmesini sağlayabilirsiniz. Kiosk uygulamalarında cihazlardan farklı bilgilere erişimi yapılandırma imkanımız da bulunmaktadır. Örneğin; kullanıcılar kurumunuz web sitesine ya da duyurularına kiosk üzerindeki dokunmatik ekranları kullanarak ulaşabilirler.

 

KURUM İÇİ ANONS SİSTEMLERİ:

 

Daha çok anaokullarında kullanmaya uygun olduğunu düşündüğümüz bu sistemde öğrencisini almak isteyen velinin anaokuluna ulaştığı bilgisini öğrenen sistem, öğrencinin sınıfına otomatik olarak anons yapacak ve öğrenci çıkış için hazırlanmaya başlayacaktır. Velinin geldiği bilgisi akıllı kartlı ya da parmak izi okuyuculu sistemlerle alınabilmektedir.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Benzer Öğeler (etikete göre)

 • İHTİYACA YÖNELİK YAZILIMLAR

  Kurumlarda ya da işletmelerde işlerin yürütülmesi noktasında yazılımlar, çalışanların iş yükünü azaltabilir, çalışanlar adına durumların analizlerini yaparak sonuçlarını raporlayabilirler.

 • PC MALZEMELERİ VE SİSTEM BAKIM ONARIM

  Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak, kalite, güven ve ekonomi anlayışıyla, kurumunuzun ya da işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik, PC sarf malzemeleri(donanım birimleri) satışı hizmeti vermekteyiz.

   

 • SUNUCU HİZMETLERİ

  Günümüz teknolojisinin geldiği noktada internet ve dolayısıyla bilgisayar ağları kurumların ve işletmelerin bilişim altyapısında vazgeçilmez bir ana unsur halini almıştır.

Kurumlarda ya da işletmelerde işlerin yürütülmesi noktasında yazılımlar, çalışanların iş yükünü...
Kurum içi duyuru sistemimiz içerisinde farklı noktalara yerleştirilen monitörleri tek noktadan...
Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak, kalite, güven ve ekonomi anlayışıyla, kurumunuzun ya...
Günümüz teknolojisinin geldiği noktada internet ve dolayısıyla bilgisayar ağları kurumların ve...

RESİM GALERİSİ

showshowshowshowshowshowshowshowshow

BİZE ULAŞIN

Beşevler mh. Yıldırım cd.No:141-143A Nlüfer/BURSA

Tel: 0 224 254 16 15

Faks: 0 224 254 16 15

Cep: 0 506 172 64 02