Kurumlarda ya da işletmelerde işlerin yürütülmesi noktasında yazılımlar, çalışanların iş yükünü azaltabilir, çalışanlar adına durumların analizlerini yaparak sonuçlarını raporlayabilirler.

yazilim Böylece bazı işlemler daha kolay ve hızlıca yürütülebilir. Siz de kurmunuzda ya da işletmenizde böyle bir ihtiyaç duyarsanız, Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleriyle ilitişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı gidebilecek, kullanımı kolay ve anlaşılır, işlevsel ve hızlı, tamamen siz ve işletmeniz için geliştirilmiş, kendinize özel bir yazılım sahibi olabilirsiniz. Bu konuda Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak sizlere yardımcı olmak bizi mutlu edecektir.

 

Örneğin bir muhasebe programına, bir ambar takip programına, bir personel devam kontrol yazılımınaişyeri açma belgesi hazırlama programına vb. ihtiyacınız varsa Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri her zaman yanınızda olacaktır.

Öğeyi Oyla
(0 oy)

Benzer Öğeler (etikete göre)

 • KURUM İÇİ DUYURU VE ANONS SİSTEMLERİ

  Kurum içi duyuru sistemimiz içerisinde farklı noktalara yerleştirilen monitörleri tek noktadan kontrol ederek, duyuruların aynı anda birçok kimseye ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

 • PC MALZEMELERİ VE SİSTEM BAKIM ONARIM

  Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak, kalite, güven ve ekonomi anlayışıyla, kurumunuzun ya da işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik, PC sarf malzemeleri(donanım birimleri) satışı hizmeti vermekteyiz.

   

 • SUNUCU HİZMETLERİ

  Günümüz teknolojisinin geldiği noktada internet ve dolayısıyla bilgisayar ağları kurumların ve işletmelerin bilişim altyapısında vazgeçilmez bir ana unsur halini almıştır.

Kurumlarda ya da işletmelerde işlerin yürütülmesi noktasında yazılımlar, çalışanların iş yükünü...
Kurum içi duyuru sistemimiz içerisinde farklı noktalara yerleştirilen monitörleri tek noktadan...
Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak, kalite, güven ve ekonomi anlayışıyla, kurumunuzun ya...
Günümüz teknolojisinin geldiği noktada internet ve dolayısıyla bilgisayar ağları kurumların ve...

RESİM GALERİSİ

showshowshowshowshowshowshowshowshow

BİZE ULAŞIN

Beşevler mh. Yıldırım cd.No:141-143A Nlüfer/BURSA

Tel: 0 224 254 16 15

Faks: 0 224 254 16 15

Cep: 0 506 172 64 02