Hizmetlerimiz - Artı Kontrol Bilişim ve Kontrol Hizmetleri
Öğrenci Giriş / Çıkış Takibi Bu sistemde yönetici bilgisayarına kurulan yazılımla öğrencinin haftalık ders programına göre giriş durumları (Normal / Geç) analiz edilebilir ve istenen tarihte raporlama yapılabilir.…
Parmak izi Personel Devam Kontrol Sistemleri, barkod kartı personel devam sistemleri ve manyetik kartlı personel devam sistemleri
Tanıtım hizmetlerimizin interaktif platformdaki yansıması olarak adlandırabileceğimiz web tasarım, hedefi tüm dünyadaki internet kullanıcıları olan, farklı, estetik, amaca hizmet eden interaktif tanıtım aracıdır.  
Günümüz teknolojisinin geldiği noktada internet ve dolayısıyla bilgisayar ağları kurumların ve işletmelerin bilişim altyapısında vazgeçilmez bir ana unsur halini almıştır.
Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak, kalite, güven ve ekonomi anlayışıyla, kurumunuzun ya da işletmenizin ihtiyaçlarına yönelik, PC sarf malzemeleri(donanım birimleri) satışı hizmeti vermekteyiz.  
Kurum içi duyuru sistemimiz içerisinde farklı noktalara yerleştirilen monitörleri tek noktadan kontrol ederek, duyuruların aynı anda birçok kimseye ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
Kurumlarda ya da işletmelerde işlerin yürütülmesi noktasında yazılımlar, çalışanların iş yükünü azaltabilir, çalışanlar adına durumların analizlerini yaparak sonuçlarını raporlayabilirler.
Kurumlarda ya da işletmelerde işlerin yürütülmesi noktasında yazılımlar, çalışanların iş yükünü...
Kurum içi duyuru sistemimiz içerisinde farklı noktalara yerleştirilen monitörleri tek noktadan...
Artı Kontrol ve Bilişim Hizmetleri olarak, kalite, güven ve ekonomi anlayışıyla, kurumunuzun ya...
Günümüz teknolojisinin geldiği noktada internet ve dolayısıyla bilgisayar ağları kurumların ve...

RESİM GALERİSİ

showshowshowshowshowshowshowshowshow

BİZE ULAŞIN

Beşevler mh. Yıldırım cd.No:141-143A Nlüfer/BURSA

Tel: 0 224 254 16 15

Faks: 0 224 254 16 15

Cep: 0 506 172 64 02